North American Pairs

District 23, Los Angeles

Register for a semi-final game

Unit Final 1 - San Marino Bridge Club Oct. 21 10:00 a.m.

Flight A

 North-SouthEast-West
Table 1 Jones, John
Goldsmith, Jeffrey
Anikovich, Viktor
Piken, Ed
Table 2 Moore, Dominique
Allman, Paul
Reynolds, Tom
Kerr, Lance
Table 3 Kolesnik, Alexander
Scaramuzzi, Roberto
Levinson, Deborah
Bates, Marel
Table 4 Available Deiter, Aimee
Fradkin, A
Table 5 Minter, Fredy
Minter, Lulu
Hugh-Jones, Dan
Holtz, Leonard
Table 6 Shore, Robert
Leonard, Mark
Cohen, Carolyn
Lolli Jr, Tim
Table 7 Perlsweig, Robert
Wittes, Pam
Available

Flight B

 North-SouthEast-West
Table 1 Turner, R
Kennedy, Alyssa
Rottenbacher, Joerg
Rottenbacher, Andrew
Table 2 Yan, Rae
Yan, Wenjia
Brogan, Robert
Hooker, Joseph
Table 3 Daftuar, Sumit
Cardullo, Patrick
McBroom, Robert
White, David
Table 4 Nasseri, Homa
Taylor, Mori
Elewy, Sadika
Triback, Abby

Flight C

 North-SouthEast-West
Table 1 Barron, Adam
Cresto, Katherine
Grotenhuis, Jeff
Lin, Linda
Table 2 Rappaport, Mark
Rappaport, Larisa
Peters, Angela
Staub, Patricia
Table 3 Lu, Ronald
Zacks, Esther
Verona, Andrei
Verona, Maria
Table 4 Available Wreede, Denise
Armoudjian, Karmen

Unit Final 2 - Long Beach Bridge Club Nov. 18 10:00 a.m.

Flight A

 North-SouthEast-West
Table 1 Gross, Steve
Anten, Ellen
Viola III, Joseph
Geremia, Gerard
Table 2 Melis, John
Gardner, Colleen
Dunitz, Mitch
Baqai, Iftikhar
Table 3 Knee, Peter
Chokriwala, Om
Le Feuvre, Claude
Hunt, Dwight
Table 4 Mager, Steve
Horiguchi, Bruce
Cohen, Susan K.
Hall, Paula
Table 5 Veysoglu, Murat
Altshuler, Bruce
Ramos, Steve
Gamio, C. Valerie
Table 6 Kang, Xingping
Cardullo, Patrick
Perkins, James
Holmes, Jonathan

Flight B

 North-SouthEast-West
Table 1 Belcher, R Gerry
Reynolds, Tom
Olschwang, Alan
Nye, Linda
Table 2 Maki, Ted
Johnson, Lamonte
Hernandez, Dalia
Preece, Rob
Table 3 Waller, Calvin
Greengard, Stanley
Hammock, Randolph
Allman, Paul
Table 4 Available Bacharach, Bob
Crowder, Henry
Table 5 Grotenhuis, Jeff
Lin, Linda
Macdouglas, Samantha
Morse-Lebow, Susan

Flight C

 North-SouthEast-West
Table 1 Felix, Marlene
Shinkle, Kathleen
Musicer, Caryn
Musicer, Glen
Table 2 Decordova, Carol
Mackenzie, Linda
Bengel, Ross
Johann, Robert
Table 3 Williams, Mary
Sarmiento, Adriene
Yao, Wanda
Nicassio, Betsy
Table 4 Hull, Gordon
Wellman, Jennifer
Dubernet, Teresa
Culbert, Robert
Table 5 Dillon, Linda
Roe, Ruth
Haskins, Pamela
Hinchliffe, Ann
Table 6 Bitar, Cheri
Miller, Sharyn
Field, Joyce
Loeser, Ronnie
Table 7 Leider, Barbara
Collins, Carole
Ketz, Gerald (Gerry)
McGory, Mike
Table 8 Janus, John
Chang, Shirley
Schelden, Bruce
Karnes, Nancy
Table 9 Brown, Roberta
Stewart, Jack
Dittemore, Leo
Finkel, David

 

Return to home page

Hosted by BridgeMojo
Join the NAPD23 email list
Version 1.3.2